Tacit Investment
TACIT INVESTMENT
Doświadczony inwestor
o silnej pozycji kapitałowej
Prekursor na rynku ekskluzywnych nieruchomości w Polsce
Image is not available
Cosmopolitan
COSMOPOLITAN
Najwyższej klasy apartamenty
w centrum Warszawy
Image is not available
Park Lane
PARK LANE
Wyjątkowe apartamenty
w sąsiedztwie Łazienek Królewskich
Image is not available
Nobu
HOTEL NOBU
Jedyny hotel Nobu
w naszej części Europy
Image is not available
Bridge
HOTEL THE BRIDGE
Pięciogwiazdkowy hotel premium
na wrocławskim Ostrowie Tumskim
Image is not available
previous arrow
next arrow

O nas

Tacit Investment to doświadczony inwestor z silną i ugruntowaną pozycją kapitałową – prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Tworząc nowe produkty premium, Tacit Investment kreuje nowe kategorie w każdej klasie. Realizując najlepsze jakościowo projekty premium, nadaje ton dyskusji o przyszłości rynku tego typu nieruchomości w Polsce.

Flagową inwestycją Tacit Investment jest wyjątkowy apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 4, który wyrósł w samym sercu stolicy, tuż przy Placu Grzybowskim. Twórcą projektu jest jeden z największych architektów XXI wieku, Helmut Jahn, autor m.in. Sony Centre w Berlinie czy State of Illinois Centre w Chicago. Cosmopolitan to 44 piętrowy, całkowicie przeszklony i wykończony w najwyższym standardzie apartamentowiec, który szybko stał się ikoną i najważniejszym elementem warszawskiego skyline’u. To pierwsza tego typu funkcjonująca inwestycja w Warszawie, która stworzyła zupełnie nową kategorię budynków apartamentowych w Polsce.

Kolejnym projektem zrealizowanym przez Tacit Investment jest wyjątkowa rezydencja Park Lane, położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok Łazienek Królewskich w Warszawie. Ta kameralna inwestycja przeznaczona jest dla najbardziej wymagających klientów.

Tacit Investment działa także na rynku hoteli premium. The Bridge Wrocław MGallery Hotel Collection, położony w sercu historycznego Ostrowa Tumskiego, łączy w sobie przeszłość i dziedzictwo tego miejsca ze współczesnością. Kolejnym wyjątkowym projektem jest Nobu Hotel Warsaw, marka należąca do aktora Roberta De Niro, Szefa Nobu Matsuhisy oraz producenta filmowego Meira Tepera. Nobu Hotel Warsaw, idealnie wkomponowany w przestrzeń Warszawy, oddaje ducha tego miasta, które dba o swoją historię a jednocześnie nieustannie dąży do nowoczesności. Tacit Investment odpowiada także za realizację wyjątkowego, niepublicznego liceum – Akademeia High School, które zdobyło już wiele prestiżowych nagród.

Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej, którą pośrednio kontrolują Gregory Jankilevitsch i Wiaczesław Smołokowski.

Inwestycje

Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmpolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających klientów pragnącym żyć i mieszkać w centrum Warszawy.

Wyjątkowa inwestycja położona w prestiżowej lokalizacji, tuż przy jednej z bram do Łazienek Królewskich. To wolnostojący, kameralny budynek o 8 kondygnacjach naziemnych i 1 podziemnej. Oferuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne i techniczne oraz gwarantuje absolutną prywatność.

Nobu Hospitality, to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez genialnego szefa kuchni Nobu Matsuhisę, producenta filmowego Meira Tepera oraz aktora Roberta De Niro. Nowy, pięciogwiazdkowy hotel powstał w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment.

Pięciogwiazdkowy hotel kategorii premium we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim. Swoim gościom oferuje blisko 200 komfortowo wyposażonych pokoi, wyjątkową restaurację, sale konferencyjne, garaż podziemny i wspaniały widok z tarasu na dachu. Budynek hotelu harmonijnie wpisuje się w zabytkowe otoczenie Ostrowa Tumskiego, a jego bryła dopełnia przestrzeń Placu Katedralnego od strony Odry.

Nowoczesny i ekskluzywny klub sportowy, stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy cenią najlepszą obsługę, komfort, spokój oraz bezpieczeństwo. Jako jedyny w Warszawie, oferuje tak dużą różnorodność dyscyplin sportowych i indywidualnych treningów. Pod jednym dachem można grać w tenisa i squasha, pływać, ćwiczyć na siłowni, uczestniczyć w zajęciach fitness, uprawiać jogę oraz korzystać ze strefy wellness.

Nowoczesne, przestronne oraz inspirujące. Liceum Akademeia High School to połączenie unikalnego programu akademickiego z wyjątkową przestrzenią do pracy akademickiej, pracy własnej i relaksu. Firma Tacit Investment jest inwestorem budynku.

Dane kontaktowe

Tacit Investment S.A.

ul. Jana III Sobieskiego 110 lok.26, 00-764 Warszawa
Tel: +48 22 213 50 00

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko
  Email
  Telefon

  Wiadomość

  Formularz kontaktowy

   Imię i nazwisko
   Email
   Telefon
   Wiadomość

   © 2020 Tacit Investment | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych