Tacit Investment to doświadczony inwestor o silnej
pozycji kapitałowej, będący prekursorem na rynku
nieruchomości ekskluzywnych
w Polsce.

O nas

Tacit Investment to doświadczony inwestor z silną pozycją kapitałową – prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Tworząc nowe kategorie produktowe i realizując najlepsze jakościowo projekty premium, nadaje ton dyskusji o przyszłości rynku tego typu nieruchomości w Polsce.

Flagową inwestycją Tacit Investment jest oddany do użytku w 2014 roku  apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 4, który wyrósł w samym sercu stolicy, tuż przy Placu Grzybowskim. Twórcą projektu jest jeden z największych architektów XXI wieku, Helmut Jahn, autor m.in. budynku siedziby UE w Brukseli, Sony Centre w Berlinie czy State of Illinois Centre w Chicago. Wysoki na 44 piętra, całkowicie przeszklony i wykończony w najwyższym standardzie Cosmopolitan – szybko stał się ikoną i najważniejszym elementem warszawskiego skyline’u. To pierwsza tego typu funkcjonująca inwestycja w Warszawie, która tworzy zupełnie nową kategorię budynków apartamentowych w Polsce.

Tacit Investment jest także inwestorem apartamentowca Park Lane. To unikalna, kameralna rezydencja dla najbardziej wymagających klientów, położona w prestiżowej lokalizacji przy  Łazienkach Królewskich w Warszawie, na ul. Podchorążych 83. Wolnostojący budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Oferuje 12 przestronnych, ekskluzywnych apartamentów o powierzchni od 135 do 330 m2, wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie.

Inwestycjami Tacit Investment są również dobrze znane warszawskie obiekty, takie jak hotel Rialto, ekskluzywny klub rekreacyjno-sportowy Sinnet, czy budynek biurowy przy ul. Karowej.

Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza Jankilewicza i Sławomira Smołokowskiego, udziałowców firmy energetycznej Mercuria Energy Group. Do MEG należy również znana w Polsce spółka J&S Energy.

Inwestycje

High Level Sales & Marketing

Marka High Level Sales & Marketing definiuje rynek nieruchomości Premium w Polsce dla najbardziej wymagających Klientów. Platforma HLSM oferuje wybór jedynych w swojej klasie, starannie wyselekcjonowanych Domów i Apartamentów. Każda nieruchomość prezentowana w portfolio ma status Premium danego rynku i została zweryfikowana pod względem unikalności i standardu.

Zespół HLSM tworzy grupa doświadczonych ekspertów o unikalnym doświadczeniu zbudowanym przy projektach Cosmopolitan Twarda 4 oraz Park Lane w Warszawie. Kompetencje obejmują tworzenie indywidualnych strategii pozycjonowania projektów, marketingu i sprzedaży. HLSM wyznacza również i kreuje nowe trendy w prezentacji projektów ekskluzywnych.

Zapraszamy na spotkanie w najpiękniejszych wnętrzach w Polsce.

Zobacz inwestycje

Aktualności

Kontakt

Formularz kontaktowy