slider-sinnet-01
slider-sinnet-04
slider-sinnet-03
slider-sinnet-02
previous arrow
next arrow

Sinnet Club Warszawa

Gołkowska 2, Warszawa

Nowoczesny i ekskluzywny klub sportowy, stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy cenią najlepszą obsługę, komfort, spokój oraz bezpieczeństwo.

Sinnet, jako jedyny w Warszawie, oferuje tak dużą różnorodność dyscyplin sportowych i indywidualnych treningów. Pod jednym dachem można grać w tenisa i squasha, pływać, ćwiczyć na siłowni, uczestniczyć w zajęciach fitness, uprawiać jogę oraz korzystać ze strefy wellness – a wszystko to w luksusowych i oryginalnych wnętrzach. Z pomocą doświadczonych trenerów każdy dopasuje trening do swoich potrzeb i możliwości.

Klub oferuje cztery pełnowymiarowe korty tenisowe w hali, dwa korty zewnętrzne, trzy korty do squasha, 25-metrowy basen, jacuzzi, szeroki wachlarz zajęć fitness, kompleksowo wyposażoną siłownię, salę do jogi, saunę oraz łaźnię parową. Osoby szukające wyzwań oraz lubiące współzawodnictwo mogą brać udział w organizowanych tu turniejach tenisowych, squashowych, zawodach pływackich, maratonach rowerowych, testach oraz sprawdzianach.

Klub oferuje dużo zajęć dla dzieci. Wyjątkowym miejscem w Sinnecie jest stworzona specjalnie dla jego członków restauracja. Różnorodne i lekkie menu komponowane jest na bazie naturalnych składników – dania pełne witamin oraz mikro- i makroelementów, sprzyjają zdrowiu, urodzie oraz poprawiają samopoczucie.

Sinnet House of Sports to licząca kilkuset członków sportowa rodzina, którą tworzą klienci, trenerzy i personel. To miejsce, gdzie każdy traktowany jest indywidualnie, a kameralna atmosfera klubu zapewnia komfort i ochronę prywatności.

© 2020 Tacit Investment | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych