slider-cosmo-02
slider-cosmo-03
slider-cosmo-01
slider-cosmo-04
previous arrow
next arrow

apartamenty cosmopolitan

Twarda 4, Warszawa

Twórcą projektu jest jeden z największych architektów XXI wieku, Helmut Jahn, autor m.in. budynku siedziby UE w Brukseli czy State of Illinois Centre w Chicago. Już sama osoba  architekta potwierdza, że mamy do czynienia z budynkiem reprezentującym światową klasę.

Jedną z największych zalet Cosmpolitana jest jego położenie, u zbiegu ulic Twardej i Emilii Plater. Z jednej strony to samo serce tętniącej życiem Warszawy, blisko wszystkich ważnych arterii komunikacyjnych, z drugiej bezpieczna i zaciszna enklawa placu Grzybowskiego i ulicy Próżnej oraz sąsiedztwo pięknych stołecznych parków, takich jak Ogród Saski i Park Mirowski.

Ta wygodna i prestiżowa lokalizacja, w połączeniu z ponadczasowym designem i wykorzystaniem przy budowie materiałów najwyższej jakości sprawia, że Cosmopolitan jest znakomitą inwestycją na przyszłość.

Z każdego z 236 apartamentów o powierzchniach od 54 do 194 m2 rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Warszawy. Wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza dzięki dużym, niepodzielnym i uchylnym oknom, stanowiącym unikatową cechę inwestycji. Bryłę budynku wyróżniają również wychodzące poza jego obrys wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentów.

Apartamenty w budynku Cosmopolitan są całkowicie wykończone i doskonale wyposażone. Dębowe podłogi w trzech odcieniach do wyboru, zabudowa kuchenna marki Alno oraz sprzęt AGD Miele, łazienki z wysokiej jakości ceramiką i armaturą znanych światowych producentów (Duravit, Dornbracht, Kaldewei, Duscholux), wyposażone garderoby oraz pomieszczenia z pralką i suszarką – świadczą o najwyższej jakości wykończenia. System HMS, w który wyposażony jest każdy apartament umożliwia sterowanie m.in. roletami, oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją za pomocą tabletu bądź smartfona.

Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio znajdują się starannie dobrane koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar i Green Cafe Nero. Apartamentowiec oferuje również kameralne biura, zajmujące trzy piętra w podium budynku.

Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmpolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających klientów pragnącym żyć i mieszkać w centrum Warszawy.

apartamenty cosmopolitan

Biuro sprzedaży apartamentów

+48 535 10 10 10

e-mail: sprzedaz@tacit.com.pl

© 2020 Tacit Investment | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych