slider-parkline-01
slider-parkline-04
slider-parkline-005
slider-parkline-006
slider-parkline-007
slider-parkline-03
previous arrow
next arrow

apartamenty park lane

Podchorążych 83, Warszawa

Wyjątkowa inwestycja położona w prestiżowej lokalizacji, tuż przy jednej z bram do Łazienek Królewskich. To wolnostojący, kameralny budynek o 8 kondygnacjach naziemnych i 1 podziemnej. Oferuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne i techniczne oraz gwarantuje absolutną prywatność.

Na parterze rezydencji znajduje się Clarins Beauty Spa, a na wyższych kondygnacjach mieści się 12 wyjątkowych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie.

Sprzęt firmy Miele w kuchni, wyposażenie Duravit, Dornbracht i Kaldewei w łazienkach, garderoby z szafami, pralnia z pralką i suszarką, klimatyzacja czy inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS) to tylko część tego, co otrzymują mieszkańcy. Budynek posiada również garaż podziemny oraz całodobową recepcję i ochronę. Rezydencja Park Lane jest usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie najpiękniejszego i największego parku w Warszawie, jakim jest zespół parkowo-pałacowy Łazienki Królewskie. Z okien apartamentów roztaczają się widoki na tonący w zieleni Ogród Manierystyczny.

apartamenty park lane

Biuro sprzedaży apartamentów

+48 535 10 10 10

e-mail: sprzedaz@tacit.com.pl

© 2020 Tacit Investment | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych