Tacit partnerem Urban Plan

10 maja b.r. w American School of Warsaw w Konstancinie – Jeziornej koło Warszawy odbędą się pilotażowe warsztaty Urban Plan organizowane przez Urban Land Institute (ULI) międzynarodową organizację non-profit.

Warsztaty Urban Plan skierowane są do licealistów, przyszłych liderów odpowiadających za ład przestrzenny, odpowiedzialne zarządzanie rozwojem miast i ich zabudową. Dają także możliwość promowania edukacji i późniejszej kariery w branży nieruchomościowej.

Warsztaty prowadzone są przez znanych międzynarodowych ekspertów, przedstawicieli światowych firm działających w branży deweloperskiej, finansowej i nieruchomościowej. Specjaliści – tym razem w roli wolontariuszy – będą wspierać i oceniać młodzież podczas warsztatów.

Urban Land Institute jest międzynarodową organizacją non-profit, jedną z najbardziej prestiżowych w świecie rozwoju, użytkowania gruntów i urbanistyki. Jej misją jest zapewnienie przywództwa w zakresie odpowiedzialnego planowania przestrzennego oraz w tworzeniu i wspieraniu rozwijających się społeczności na całym świecie. Urban Land Institute skupia blisko 40 tys. członkówsukcesywnie budując platformę wymiany doświadczeń i opinii dotyczących wyzwań, przed jakimi stoją deweloperzy, inwestorzy oraz polskie miasta w ciągle zmieniającym się środowisku globalnym.

Projekt Urban Plan zyskał ogromną popularność od czasu jego powstania ponad dziesięć lat temu. Doychczas wzięło w nim udział już ponad 27 000 uczniów na całym świecie.