Bokserska 64

BOKSERSKA 64 , WARSZAWA

Bokserska 64 to przestronna nieruchomość komercyjna o szerokim potencjalne wykorzystania. Znajduje się w jednej z najlepiej rozwijających się biznesowych dzielnic Warszawy, jaką jest Mokotów-Służewiec.

Miejsce jest doskonale skomunikowane z ważnymi punktami w stolicy.
Jednym z najbliższych jest międzynarodowe Lotnisko Chopina, do którego dojazd zajmuje zaledwie pięć minut. Położenie zapewnia też dogodne połączenie ze Śródmieściem, pobliskim centrum biznesowym, autostradą i południową obwodnicą S2. Nieopodal znajdują się przystanki obsługujące wiele linii autobusowych i tramwajowych, parking Park&Ride oraz liczne ścieżki rowerowe. Bokserska 64 jest też dobrze skomunikowana z warszawskim metrem oraz stacjami kolei miejskiej. Nieruchomość posiada pełen dostęp do infrastruktury technicznej, a jej możliwości inwestycyjne są zagwarantowane ustaleniami z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie znajdują się dwa budynki: magazynowy i biurowy.

Budynek magazynowy składa się z dwóch części. Hala A o powierzchni zabudowy 9 000 m2 to przestrzeń z wydzieloną częścią biurowo- socjalną. Drugą jest Hala B o powierzchni 1 146,6 m2, która spełnia warunki do magazynowania materiałów wybuchowych i pożarowo-niebezpiecznych. Teren przyległy posiada rampę i plac manewrowy.
Budynek biurowy to 4 kondygnacje nadziemne i 1 podziemna o powierzchniach: zabudowy 880 m2 i użytkowej 3 200 m2. Teren przyległy to parking strzeżony na około 100 samochodów.
Przestrzeń Bokserskiej 64 jest ogrodzona i chroniona przez całą dobę.

Osoba kontaktowa:
Paulina Bziuk
Commercial Manager
+48 531 385 108
email: biura@tacit.com.pl