Hotel Rialto

WILCZA 73 , WARSZAWA

Eleganckie wnętrza hotelu wyróżnia dbałość o detale. Zostały ozdobione unikatowymi meblami z lat 20. XX wieku, które wyszukano na aukcjach w całej Europie.

Każdy pokój urządzono w odmiennym stylu, ale wszystkie razem tworzą spójną całość i oddają wyjątkową atmosferę początku minionego wieku. W Rialto znajdują się pokoje z inspiracjami wiedeńskimi, afrykańskimi, brytyjskimi i belgijskimi. Odpowiednio dobrane zasłony, obicia mebli i wenecka mozaika łazienkowa czynią każdy pokój osobnym dziełem sztuki. Wyjątkowy klimat hotelu podkreślają barwne witraże, stylizowane wyłączniki światła wykonane z bakelitu oraz winda wzorowana na tej z legendarnego wycieczkowca „Stefan Batory”. We wnętrzach hotelu Rialto panuje klimat przypominający czasy wielkich artystów, takich jak Tamara Łempicka, Le Corbusier czy Frank Lloyd Wright.
W hotelu znajduja się również całkowicie wyposażone sale konferencyjne. Każda posiada szybkie łącze internetowe, telewizor LCD oraz odtwarzacz CD/DVD.
Dwie eleganckie sale Astoria i Lido są idealne na spotkania w kameralnej atmosferze. Hotel posiada również wyposażone pomieszczenia aromaterapeutyczne oraz salę fitness i saunę. W hotelowej bibliotece, obok klasycznych pozycji literatury polskiej, anglojęzycznej i rosyjskiej, znajdują się albumy o sztuce, codzienna prasa i międzynarodowe magazyny.
Hotel Rialto jest członkiem stowarzyszenia Preferred Hotels & Resorts, które zrzesza ponad 120 niezależnych hoteli na całym świecie. Łączy je najwyższy standard oraz wyjątkowy serwis oferowany klientom.
Funkcjonująca w hotelu stylowa restauracja Salto, której szefem jest pochodzący z Argentyny Martin Gimenez Castro – należy do najlepszych w Warszawie.

http://www.rialto.pl